NASLOV


Regal Shop – Gornja Radgona
Trgovski center Maximus, Lackova 22
9250 Gornja Radgona

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 235 028
E-pošta: radgona@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 8:00 – 20:00
Torek: 8:00 – 20:00
Sreda: 8:00 – 20:00
Četrtek: 8:00 – 20:00
Petek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Nedelja: 8:00-16:00

NASLOV


Regal Shop – Metlika
Cesta bratstva in enotnosti 142
8330 Metlika

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 234 961
E-pošta: Metlika@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 9:00 – 20:00
Torek: 9:00 – 20:00
Sreda: 9:00 – 20:00
Četrtek: 9:00 – 20:00
Petek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Nedelja: 9:00-19:00

NASLOV


Regal Shop – Petišovci
Ulica 22. junija 95
9220 Petišovci

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 235 020
E-pošta: Petisovci@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 9:00 – 20:00
Torek: 9:00 – 20:00
Sreda: 9:00 – 20:00
Četrtek: 9:00 – 20:00
Petek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Nedelja: 9:00 – 20:00

NASLOV


Regal Shop – Radelj
Št. Janž pri Radljah 97
2360 Radlje ob Dravi

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 31 810 342
E-pošta: Radelj@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 8:00 – 20:00
Torek: 8:00 – 20:00
Sreda: 8:00 – 20:00
Četrtek: 8:00 – 20:00
Petek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Nedelja: 9:00 – 20:00

NASLOV


Regal Shop – Rigonce
Rigonce 5B
8257 Dobova

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 234 962
E-pošta: Rigonce@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 9:00 – 20:00
Torek: 9:00 – 20:00
Sreda: 9:00 – 20:00
Četrtek: 9:00 – 20:00
Petek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Nedelja: 9:00 – 19:00

NASLOV


Regal Shop – Starod
Starod 61
6244 Podgrad

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 235 138
E-pošta: Starod@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 9:00 – 20:00
Torek: 9:00 – 20:00
Sreda: 9:00 – 20:00
Četrtek: 9:00 – 20:00
Petek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Nedelja: 9:00 – 20:00

NASLOV


Regal Shop – Škofije
Spodnje Škofije 259A
6281 Škofije

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 235 149
E-pošta: Skofije@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 9:00 – 20:00
Torek: 9:00 – 20:00
Sreda: 9:00 – 20:00
Četrtek: 9:00 – 20:00
Petek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 20:00
Nedelja: 9:00-20:00

NASLOV


Regal Shop – Vič Dravograd
Vič 20
2370 Dravograd

Prikaži na zemljevidu

 

KONTAKT


Telefon: +386 51 235 045
E-pošta: Vic@regal-shop.si

ODPIRALNI ČASI


Ponedeljek: 9:00 – 19:00
Torek: 9:00 – 19:00
Sreda: 9:00 – 19:00
Četrtek: 9:00 – 19:00
Petek: 9:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 19:00
Nedelja: 9:00 – 19:00